Є дві причини: Чому Україну не звинувачують у всіх вибухах у РФ, а вибухи часто називають "хлопками"

Останнім часом у Росії займаються критично важливі об'єкти інфраструктури. У деяких кремлівські медіа звинувачують Україну. Проте не всі вибухи у Росії приписують Україні. Чому так, про це розповів російський правозахисник Марк Фейгін, передають Патріоти України.

Ба більше, навіть вибухи російські пропагандисти бояться називати вибухами. Для них це – "хлопки". За словами Фейгіна, для цього є 2 пояснення:

  • якщо Росія оголосить, що це результат дій української сторони, то це багато до чого зобов'язує.

"Грубо кажучи, тоді потрібно відповідати усіма засобами та видами озброєння, згідно з доктриною безпеки. Це створює багато проблем. Тоді потрібно оголошувати мобілізацію та війну. Кремль до цього не готовий", – пояснив правозахисник.

  • друга причина полягає в тому, що Кремль для себе ще остаточно не вирішив, чи варто провокувати населення.

"Так звана "спецоперація" так виглядає, наче це десь далеко і не має жодного стосунку до Росії. Тобто, вони хочуть уникнути всередині Росії панічних реакцій", – додав Фейгін.

Джерело: 24 канал

Коштує 6 мільйонів доларів: ЗСУ збили російський БПЛА "Форпост"

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:14

Росія активно використовує безпілотники для розвідки в Україні. Але наші захисники там само активно їх збивають. Черговим збитим ворожим безпілотником став "Форпост", який збили бійці зенітного ракетного підрозділу повітряного командування "Південь". Ц...

Обійти санкції не вийшло: У США виявили "таємну" компанію путінського олігарха Керимова

п’ятниця, 1 липень 2022, 12:52

Влада США заморозила близько $1 млрд активів, пов'язаних із російським олігархом Сулейманом Керимовим. Він входить до найближчого оточення президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомило Міністерство фінансів США. Олігарх перебуває під американським...