Є дві причини: Експерт пояснив, чому Росія атакує Київ балістикою (відео)

Росія стала частіше запускати балістичні ракети по Україні, зокрема по Києву. Менеджер проектів "Укроборонпрому" Олег Болдирєв в ефірі "Сніданку з 1+1" заявив, що балістика - це найдорожче для росіян "відпрацювання", передають Патріоти України.

Він відповів, чому окупанти запускають балістичні ракети саме по українській столиці:"Це намагання знайти Patriot та інші системи, які треба вразити. Й іншого способу, ніж обстріляти та подивитися, немає... Цей Patriot їм (росіянам, - УНІАН.) сильно поперек горла стоїть". Тобто Росія застосовує балістику з двох причин, каже експерт: вистежити нашу ППО й "кошмарити" місто.


Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: