Є головна мета: "Слуга народу" Беленюк розповів, чому піде з Ради

Знаменитий борець, дворазовий чемпіон світу й олімпійський призер Жан Беленюк, який потрапив до Верховної Ради від партії "Слуга народу", висловився про свої пріоритети на найближчий рік, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Xsport Беленюк розповів про труднощі в поєднанні роботи народного депутата і кар'єри спортсмена.

"Якщо говорити про суміщення роботи у Верховній Раді й тренувань, то поки непросто. Було таке, що у нас у день було ранкове та вечірнє засідання, а у мене на носі — чемпіонат світу. Мені довелося тренуватися між засіданнями. Але засідання у нас не щодня, тому в подальшому я зможу поєднувати спорт і політику. До того ж далі буде простіше, оскільки завантаженість Ради пройде", — вважає Беленюк.

Також він заявив, що вважатиме за краще участь в Олімпійських іграх, ніж роботу у Верховній Раді. "Хочеться сказати, що моя основна мета — Олімпійські ігри. Якщо мені доведеться вибирати між Радою і Іграми, то я однозначно виберу Ігри, і всі мої колеги це знають", — додав борець.

З архіву ПУ. Не хочете українських туристів? Посол України звернув увагу уряду Туреччини на "побєдобєсіє" в Аланьї (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:30

Владі дружньої країни слід було б ретельніше придивлятися до інспірованих на своїй території провокацій Імперії Зла, котра мучить та вбиває українців та українське населення Криму. Український посол в Туреччині Андрій Сібіха у травні 2020 року пригрози...

"Не дочекаєтеся!": Медведчук заявив, що високопосадовці радили йому виїхати з України (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:15

Підозрюваний у державній зраді глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук заявив, що високопосадовці нібито вже впродовж декількох місяців пропонують йому залишити країну. Про це він сказав журналістам після відвідування Офісу генпрокурора, де ознайомився з...