
Збройні Сили України завдали удару по командних пунктах російської армії в Харківській області. За попередньою інформацією, знищено кілька сотень окупантів. Про це радник глави офісу президента Олексій Арестович заявив в ефірі "Фейгін Live", передають Патріоти України.
"Два удари по Ізюму, штаб ВДВ, штаб другий загальновійськовий. Навіть за нижчою межею рахуй, 100 трупів в одному місці, 200 в іншому, не менше 100 в третьому. Верхньою межею називають по 200-300", - сказав Арестович.
Він наголосив: "Треба розуміти, що це старші офіцери". Арестович також прокоментував інформацію про можливе знищення начальника штабу ВДВ, генерала А. Д. Симонова, що з'явилася в ЗМІ раніше в суботу. "За деякими даними, які вимагають перевірки, начальник штабу ВДВ знищений", - сказав він.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...