Є ймовірність, що того, кого звикли вважати Путіним, давно не видно, - розвідники

В українській розвідці допустили, що останнім часом ту людину, яку звикли називати Володимиром Путіним, по телевізору не показують. Політики світового рівня неодноразово демонстрували своє ставлення до конкретної фігури, яка стояла на сцені, змушуючи чекати. Про це розповів представник прес-служби Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у програмі "Аргумент", передають Патріоти України.

"Коли всі президенти на самітах змушують Путіна чекати і таким чином демонструють своє ставлення до цієї конкретної постаті, яка стоїть на сцені. Можливо, ім'я зважаючи, що це не та людина, яка за себе видає", - йдеться в повідомленні.

За його словами, є ймовірність, що ту людину, яку звикли вважати Путіним, останнім часом не видно. "Важливо розуміти, що Путін – це зараз збірний образ, це режим, це певна колективна система. І все більше в цій колективній системі важить не сам диктатор або той, хто видає себе за нього, а коло людей, яке стоїть за ним – це старі номенклатурники, силовики і спеслужбісти минулих поколінь. Це люди, які сумують за Радянським союзом, за методами СРСР, які не розуміють сучасного світу, які загнали себе в конспірологію і живуть в паралельному світі", - підсумував Юсов.

Люксембург передав Україні дрони, що не бояться негоди

субота, 26 листопад 2022, 20:53

Україна одержала від Люксембургу шість безпілотних літальних апаратів Primoco One 150, виготовлених у Чехії. Про це повідомляє міністерство оборони Люксембургу, передають Патріоти України.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...