Є інформація про початок економічної мобілізації в Білорусі, - член опозиційного уряду Латушко

Білоруську економіку могли перевести в режим воєнного стану, КДБ провів аналіз та перевірку всіх підприємств Про це в ефірі "Еспресо" заявив заступник голови Об'єднаного перехідного кабінету Білорусі Павло Латушко, передають Патріоти України.

"У нас є достатньо достовірний інсайд, що відбувається економічна мобілізація Білорусі. Вона передбачає переведення підприємств в режим воєнного часу як державної, так і приватної форми власності. Підготовка до мобілізації економіки проводилась декілька місяців і раніше нам надсилали інсайди", - зазначив він. За даними Латушка, КДБ під керівництвом секретаріату Радбезу провів аналіз та перевірку всіх підприємств.

"Складений відповідний список тих підприємств, які можуть бути задіяні в випадку оголошення воєнного стану чи подальшої підтримки режиму Лукашенка війни в Україні. За наявними даними, російський генерал, секретар Радбезу Вольфович фактично стає начальником штабу всієї країни і має право керувати, як регіональною владою, так і конкретними підприємствами", - підсумував політик.

На Харківщині затримали чергову інформаторку окупантів (фото)

вівторок, 21 березень 2023, 20:00

Жінка збирала розвідувальні дані про місця базування та переміщення підрозділів Сил оборони в Куп’янському районі, передають Патріоти України. "Насамперед агресора цікавили локації зберігання військової техніки, зброї та боєприпасів ЗСУ на прифронтових...

Поліція допомагала лупцювати: У Росії до смерті забили окупанта-"добровольця"

вівторок, 21 березень 2023, 19:28

У місті Гатчина, що в Росії, охорона нічного клубу відлупцювала окупанта, який повернувся з війни в Україні. Коли той викликав поліцію, то російські копи вирішили ще і від себе побити загарбника. Через два тижні той помер. Про це пише пропагандистський...