Є інформація про початок економічної мобілізації в Білорусі, - член опозиційного уряду Латушко

Білоруську економіку могли перевести в режим воєнного стану, КДБ провів аналіз та перевірку всіх підприємств Про це в ефірі "Еспресо" заявив заступник голови Об'єднаного перехідного кабінету Білорусі Павло Латушко, передають Патріоти України.

"У нас є достатньо достовірний інсайд, що відбувається економічна мобілізація Білорусі. Вона передбачає переведення підприємств в режим воєнного часу як державної, так і приватної форми власності. Підготовка до мобілізації економіки проводилась декілька місяців і раніше нам надсилали інсайди", - зазначив він. За даними Латушка, КДБ під керівництвом секретаріату Радбезу провів аналіз та перевірку всіх підприємств.

"Складений відповідний список тих підприємств, які можуть бути задіяні в випадку оголошення воєнного стану чи подальшої підтримки режиму Лукашенка війни в Україні. За наявними даними, російський генерал, секретар Радбезу Вольфович фактично стає начальником штабу всієї країни і має право керувати, як регіональною владою, так і конкретними підприємствами", - підсумував політик.

“Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: Експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ

неділя, 24 вересень 2023, 17:48

Експерт з питань національної безпеки Іван Варченко підрахував кількість росіян, призваних до армії під час “часткової” та прихованої мобілізації, та спрогнозував невтішну для Кремля ситуацію з протестами у разі спроби поповнити армію новим “гарматним ...

В армії РФ великі проблеми зі ствольною артилерією - запаси САУ 2С5 "Гіацинт-С" майже вичерпані

неділя, 24 вересень 2023, 17:30

Із 94-го арсеналу ГРАУ МО РФ в Омську вже забрали майже половину САУ 2С5 "Гіацинт-С". Їх залишилося лише 155 із 298. Про це повідомив OSInt-дослідник High_marse, передають Патріоти України. Водночас важливо зазначити, що в усіх, окрім 4 САУ, що залиши...