
У командуванні ЗСУ вважають, що окупанти націлені здійснити ракетну атаку по греблі Київського водосховища. Про це розповіло NV джерело у керівництві ЗСУ, передають Патріоти України.
«Є інформація, що вони будуть намагатись ударити по київській дамбі», — розповів співрозмовник у Генштабі на умовах анонімності.
За його словами, відомство «розглядає цю загрозу як реальну». Там вважають, що повністю знищити дамбу росіянам не вийде, але ті можуть намагатись пошкодити деякі критичні елементи.
«Ми бачили це повідомлення [про можливу атаку на дамбу] в російській пропаганді. Ми вже неодноразово пересвідчились, що коли вони анонсують — вони звинувачують Україну, звичайно, але це вони прикривають свої дії», — розповів редакції представник Генштабу.
Нагадаємо, 12 липня у Міністерстві закордонних справ РФ заявили, що Україна нібито готує підрив дамб Київської ГЕС та Канівського водосховища, щоб «звинуватити в цьому Росію».
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...