"Є хороша соціологія": Піонтковський дав прогноз, чи оголосить Лукашенко мобілізацію в Білорусі

Україну не повинно турбувати, чи оголосить невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко мобілізацію у себе в країні. Більш важливим питанням є можливість відправки білоруських військ в Україну. Таку думку в ефірі "24 каналу" висловив російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

За його словами, Лукашенко навряд чи наважиться відправляти армію Білорусі на війну проти України. Піонтковський зазначив, що невизнаний білоруський президент до останнього уникатиме прямої конфронтації білоруських військ зі Збройними силами України. Ба більше, Лукашенко знає, що абсолютна більшість військових проти війни РФ з Україною.

"Особисто я вважаю, що не відправить, ба більше – він "петлятиме" до останнього. У Лукашенка є хороша соціологія, за останніми даними, понад 80% білоруських військових проти війни Росії в Україні", – сказав публіцист. Також Піонтковський вважає, що Лукашенко, ймовірно, спробує "вийти сухим із води". Зокрема, він вичікуватиме кінця російського диктатора Володимира Путіна, а потім ще може проголосити себе головним борцем із Кремлем.

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...

Україна отримала системи NASAMS - Зеленський

понеділок, 26 вересень 2022, 5:12

Україна отримала від Сполучених Штатів зенітно-ракетні комплекси NASAMS. Але для закриття повітряного простору від російських ракет їх ще недостатньо. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS. "Я хочу подякувати президенту СШ...