"Є кордон, але йому немає кінця": Путін потрапив на влучну карикатуру через заяви про Палестину та Ізраїль

Президент Росії Володимир Путін відзначився дивною заявою, що палестино-ізраїльський конфлікт, який загострився, нібито відбувається "в безпосередній близькості" від кордонів РФ і безпосередньо зачіпає інтереси її безпеки. З'явилася влучна карикатура на цю тему. Ілюстрацію опублікував її автор, художник Андрій Петренко, в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

На ній зображений Путін, який стоячи поруч з глобусом, розміщує по всій його поверхні прапорці РФ з солдатом. "Є у Росії кордон але немає кордону кінця", - підписав карикатуру автор.

Відзначимо, заява Путіна про те, що палестино-ізраїльський конфлікт нібито відбувається "в безпосередній близькості" від кордонів РФ, звучить досить дивно, адже між Ізраїлем і Росією - відстань понад 2 тисячі км.

З архіву ПУ. "Чувствуйте себя, как дома, дорогие гости!": Звернення Путіна до ЧС-2018 розлютило росіян (відео)

середа, 23 червень 2021, 12:00

Лицемірство глави РФ викликало бурю емоцій і у пересічних громадян, і у вболівальників із країн СНД. Президент Росії Володимир Путін виступив з відеозверненням до гостей ЧС-2018, в якому привітав шанувальників футболу і всіх, хто приїхав в Росії, перед...

З архіву ПУ. "Робоча баба, як корабельна сосна": Арахамія і Корнієнко осоромилися, обговорюючи жінку-колегу (відео)

середа, 23 червень 2021, 11:00

Олександр Корнієнко назвав відеозапис змонтованим, але все-таки вибачився за слова, які в ньому прозвучали. Журналісти записали неформальне спілкування керівництва "Слуги народу" – голови фракції Давида Арахамії та голови партії і заступника голови фра...