Є можливість знищити великий склад боєприпасів у Придністров'ї: Український генерал розповів, за яких умов це станеться

Збройні сили України можуть спробувати ліквідувати великий склад боєприпасів у Придністров'ї лише за умови прямої загрози ескалації в цьому регіоні. Російське угруповання у невизнаній "ПМР" надто нечисленне та демотивоване, щоб розпочати військову операцію проти України. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках, генерал армії Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"Думаю, коли буде пряма ескалація напруженості в цьому регіоні, Україна використовуватиме всі засоби, щоб нейтралізувати будь-які постачання боєприпасів із цих складів", – зауважив він.

"До того часу жодних дій не вчинятиметься, щоб не напружувати обстановку в цьому регіоні", – наголосив генерал.

За його інформацією, на складі в Придністров'ї зберігаються "старі боєприпаси, які можуть використовуватися для звичайних військових засобів – танків, БТР, гаубиць тощо".

Водночас Маломуж запевнив, що російське угруповання у Придністров'ї не можна назвати серйозною силою. По-перше, кількість особового складу невелика, по-друге, військовослужбовці демотивовані, оскільки "ПМР" фактично "оточена" Україною та Молдовою.

"Тому малоймовірно, що Придністров'я розпочне масштабну операцію малими засобами проти України. Думаю, тут жодних шансів у них немає", – підсумував генерал.

Джерело: Обозреватель

"З рахунком 4:0!": Українські воїни розгромили низку ворожих гаубиць, влаштувавши окупантам потужну "бавовну" (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 23:50

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки ЗСУ серією прицільних ударів знищили низку одиниць російських гаубиць. Своє озброєння окупанти ховали в лісі. Результати чудової роботи захисників показали на відео, передають Патріоти України. На кадр...

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...