Є можливість знищити великий склад боєприпасів у Придністров'ї: Український генерал розповів, за яких умов це станеться

Збройні сили України можуть спробувати ліквідувати великий склад боєприпасів у Придністров'ї лише за умови прямої загрози ескалації в цьому регіоні. Російське угруповання у невизнаній "ПМР" надто нечисленне та демотивоване, щоб розпочати військову операцію проти України. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках, генерал армії Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"Думаю, коли буде пряма ескалація напруженості в цьому регіоні, Україна використовуватиме всі засоби, щоб нейтралізувати будь-які постачання боєприпасів із цих складів", – зауважив він.

"До того часу жодних дій не вчинятиметься, щоб не напружувати обстановку в цьому регіоні", – наголосив генерал.

За його інформацією, на складі в Придністров'ї зберігаються "старі боєприпаси, які можуть використовуватися для звичайних військових засобів – танків, БТР, гаубиць тощо".

Водночас Маломуж запевнив, що російське угруповання у Придністров'ї не можна назвати серйозною силою. По-перше, кількість особового складу невелика, по-друге, військовослужбовці демотивовані, оскільки "ПМР" фактично "оточена" Україною та Молдовою.

"Тому малоймовірно, що Придністров'я розпочне масштабну операцію малими засобами проти України. Думаю, тут жодних шансів у них немає", – підсумував генерал.

Джерело: Обозреватель

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...

Села залишилися без світла: У Курській області заявили про "прильоти"

неділя, 29 січень 2023, 16:00

Влада російської Курській області заявила про "бавовну" 29 січня. Зазначається, що нібито стався обстріл селища. Про це повідомив губернатор Курської області Романа Старовойт, передають Патріоти України. За його словами, "під мінометний обстріл" потрап...