
Напередодні стало відомо про знищення 64 бригади під Ізюмом. Це вже підтвердив Олексій Арестович, додавши, що деяких окупантів вдалося взяти в полон. Ця бригада причетна до вбивств і зґвалтувань мирного населення в Бучі. Як зазначив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович, російські загарбники нарвалися на одну з наших бригад, передають Патріоти України.
Частину з окупантів знищили, частину - взяли в полон. "Вони нарвалися на одну з наших найбільш боєздатних і славних бригад. І в ході бойового зіткнення ми знищили кілька одиниць бойової техніки, особового складу. Полонених, здається, взяли", - заявив Арестович. Він додав, що полонених в Україні бережуть. Вони необхідні нашій державі хоча б для того, щоб проводити обмін на наших земляків, яких у заручниках утримують росіяни.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...