Є нюанс: Коваленко пояснив, чому в лютому збивали менше російських ракет

Протягом лютого показник знищення російських ракет силами протиповітряної оборони був нижчим від звичайного. Це пов'язано насамперед із тим, що окупанти застосовували велику кількість балістичних ракет, передають Патріоти України.

Ворог протягом місяця інтенсивно обстрілював регіони, які не захищені такими засобами протиповітряної оборони, як ЗРК Patriot або SAMP/T. Про це йдеться у матеріалі спільного проекту OBOZ.UA та групи "Інформаційний спротив".

За словами військового аналітика Олександра Коваленка, путінські війська протягом усього місяця воліли бити балістичними ракетами не по тих областях, де є засоби їхнього перехоплення, зокрема, зенітні ракетні комплекти Patriot і SAMP/T, а де вони відсутні.

Тому показник знищення ворожих цілей виявився нижчим від звичайного. Війська РФ часто обстрілювали українські міста балістичними ракетами 9М723 ОТРК "Іскандер-М", 5В55 ЗРК С-300 та північнокорейськими KN-23. Крім того, загарбники продовжували атакувати Україну надзвуковими крилатими ракетами Х-22/32 із бортів стратегічної авіації.

Коваленко підкреслив, що поодинокі пуски ракет номенклатури 9М723 ОТРК "Іскандер-М", KN-23, 5В55 ЗРК С-300, Х-22/32 здійснювалися протягом місяця з періодичністю в два-три дні. Також він додав, що практично щодня російська окупаційна армія атакувала Україну ракетами Х-31П та Х-59 з бортів тактичної авіації.

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставку Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...

"Коли ти сидиш, скажімо, в Петербурзі": Буданов спрогнозував новий наступ росіян та назвав умову закінчення війни в Україні

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:45

Вже у червні Росія може почати великий наступ, щоб спробувати захопити всю територію Донецької та Луганської областей. Після цього росіяни зосередяться на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки та їхніх наслідках. Так вважає очільник Головн...