
Президент РФ Володимир Путін оголосив про збільшення штатної чисельності армії Росії. Але навіть такий крок не допоможе країні-агресорці вирішити ключову проблему - компенсувати живою силою дефіцит зброї та боєприпасів. Про це "24 каналу" сказав військовий експерт, український науковець, ексзаступник командира взводу 24 батальйону ТРО "Айдар" Євген Дикий, передають Патріоти України.
"Живу силу по повістках росіяни можуть набрати, але є нюанс – танки по повістках не приїжджають", – сказав Дикий. Він додав, що у Росії є 4 млн снарядів. Також є ще один мільйон, який вона отримала від Північної Кореї. Крім цього 1,1 млн снарядів за рік виробляє російський ВПК, а БпЛА Сил оборони почали діставати ворожі заводи.
"Але питання в іншому. Мільйон снарядів окупанти виготовляють, разом з корейськими загалом 5 мільйонів на складах. Тут велике питання, кому з цих боєприпасів більше користі. Цікаво моніторити російських військкорів. Я вже бачив фото САУ "Гвоздика", яка повністю виправдовує свою назву, бо як квіточка розкрита гармата",– сказав Дикий.
Він зазначив, що зараз у Росії залишилося 5 мільйонів снарядів, яких вистачить на пів року. "Саме звідси потужна інформаційна кампанія, яку я б назвав примус до перемовин. Росіянам потрібна пауза, а не Україні", – зауважив екскомандир роти батальйону "Айдар".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...