Є одна умова: ЗСУ здатні дістатися Херсона та відкинути війська РФ подалі від Харкова, - Волкер

Колишній спецпредставник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки з питань України вважає, що українські військові здатні дістатися до Херсона та звільнити території навколо Миколаєва та Харкова. Збройним силам України невдовзі вдасться досягти успіху в боях із російськими окупантами, передають Патріоти України.

Це стане можливим, коли ЗСУ отримають більше західної зброї, яка продовжує надходити в Україну. Про це Волкер сказав 27 червня під час онлайн-трансляції, організованої Wilson Center, передає "Укрінформ".

"Коли вони (українці – Ред.) отримають наше краще обладнання та поставлять його собі на озброєння, вони зможуть діяти краще в стратегічному плані та відвоювати певні території", – сказав Волкер.

Він додав, що найближчим часом на ЗСУ чекають "дуже складні бої" з противником. Однак, за словами дипломата, "росіяни справді виснажилися" за час протистояння українським захисникам.

"Ми також побачимо, я думаю, що українці просунуться та повернуть контроль над територією навколо Миколаєва і зрештою досягнуть міста Херсон на півдні, а також відкинуть далі росіян від Харкова", – зазначив Волкер. На його думку, впродовж літа варто очікувати продовження масованих артилерійських обстрілів. Ці атаки можуть призвести до великої кількості жертв з обох боків, додав Волкер.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...