Є ознаки підготовки до виходу на бойовий курс: В ОК "Південь" розповіли про маневри кораблів РФ у Чорному морі

З ранку 3 лютого в Чорному морі зафіксовано активність корабельного угруповання держави-терориста Росії. Це може свідчити про підготовку до виходу на бойовий курс. Про це в коментарі "24 каналу" повідомила речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. Вона наголосила, що наразі там перебуває два надводних ракетоносії з 16 ракетами типу "Калібр", готовими до застосування, передають Патріоти України.

"Крім того, самі маневри корабельного угруповання свідчать про підготовку до виходу на бойовий курс", – наголосила Гуменюк. Також, за її словами, напередодні спостерігалась активність російської безпілотної розвідки – вздовж лінії Південного фронту.

"Усі ці ознаки свідчать про те, що цілком ймовірна і активність авіації, разом з якою зазвичай відбуваються масовані ракетні атаки. Хоча у росіян дійсно не такий багатий запас ракет, і вони можуть застосувати – як зміну тактики – точкові ракетні удари", – наголосила Наталія Гуменюк. Активізація російських військ, ймовірно, може бути пов'язана із самітом Україна – ЄС, який має відбутися в Києві 3 лютого – росіяни можуть спробувати зірвати зустрічі з міжнародними партнерами.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...