"Є певна мотивація": Бєлоусов проводить чистку корупційних кадрів Шойгу і побудує нову вертикаль, - Пономарьов

Російський опозиціонер Ілля Пономарьов в інтерв'ю Radio NV розповів, що призначений в Росії міністром оборони Андрій Бєлоусов проводить чистку корупційних кадрів у відомстві, раніше підконтрольному Сергію Шойгу. Про це Пономарьов сказав Radio NV, коментуючи звільнення слідом за Шойгу його заступника Юрія Садовенка.

«Звичайно, там іде певна чистка всіх його корупційних кадрів, хто був дотичний до майна, будівництва, яке відбувалось у Міноборони (далі МО — Ред.); тих, хто був дотичний до грошей. Вважаю, це лінія, яку вестиме [новий міністр МО Андрій] Бєлоусов. На жаль, він людина не дуже корумпована, а досить ідейна», — заявив російський опозиціонер.

Він додав, що не розуміє, як Міноборони РФ після цього працюватиме, бо «там усе працювало на зацікавленості людей у грошах».

За словами Пономарьова, корупція у російському уряді - це «певна мотивація» для людей, які там працюють і водночас додатковий важіль впливу, що гарантує їхню лояльність, «бо на кожного є червона папочка, яку можна відкрити в потрібний момент, якщо людина припиняє бути лояльною до Путіна».

«Буде потрібно побудувати нову вертикаль, це триватиме певний час», — зазначив російський опозиціонер.

Він також назвав Бєлоусова «ідейним ворогом», який «хоче побудувати справжній ВПК, який би працював на війну і працював ефективно».

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...