Директор New Geopolitics Research Network Михайло Самусь в ефірі телемарафону прокоментував слова представника ГУР Вадима Скібіцького про можливий наступ РФ на Суми та Харків, передають Патріоти України.
"Плани у росіян є. Плани є і на Київ, і на Львів. Оскільки вони б не починали свою війну, якби в них не було вже сформованих карт, замислів тощо. Щоправда, всі ці замисли у лютому-березні 2022 року були зруйновані українською армією", – сказав Самусь.
Він також зазначив, що наразі Росія також має плани для наступу на ці міста. Однак Москва не має для цього ударного угруповування, яке могло б провести операцію на напрямку Сум чи Харкова.
"Це треба відразу говорити. Оскільки у нас зараз в інформаційному просторі часто посилюється наратив про те, що росіяни вже начебто готові провести операцію в напрямку Сум, північних областей, Чернігова чи навіть Харкова. Ілон Маск взагалі каже про Одесу. Насправді ж ударних угруповань вони не мають, плани є", – зазначив експерт.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...