
Найголовнішою позитивною новиною стало те, що Нормандський саміт не призвів ні до якої явної зради. Про це в ефірі "Прямого" заявила ексзаступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, зазначають Патріоти України.
"Найбільш позитивне – це те, що відбувся навіть обмін думками по газу, який не призвів ні до якої зради. Це дуже позитивно. На мій погляд, дуже позитивно те, що "Нафтогаз" зміг озвучити самому Путіну, який результат Стокгольмського арбітражу, і що це не політичне рішення, його треба виконувати, і що ніщо не завадить Україні вимагати від Росії компенсацію за збитки, які вчинив "Газпром" в Україні. З позитиву ще можу сказати, що фактично комюніке виглядає краще, ніж я сподівалася. З негативу можу сказати, що фіксація "формули Штайнмаєра" вже в комюніке для мене виглядає трохи занадто. Але я так розумію, що це був компроміс, на який пішли свідомо", - заявила вона.

Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...