Є постраждалий: У Бєлгородській області РФ знову заявили про обстріл нібито зі сторони України

Губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков у черговий раз заявив про обстріл України. Про це повідомив сам Гладков у Telegram, передають Патріоти України.

"Щойно голова Грайворонського міського округу Геннадій Бондарєв доповів про обстріл з боку України села Безімене. Є один постраждалий – поранення легкого ступеня тяжкості", - написав чиновник.

За словами Гладкова, життю потерпілого нічого не загрожує. Також він заявив про руйнування, але деталей не уточнив.

Нагадаємо, Бєлгородська область РФ межує з Луганською, Харківською й Сумською областями України. Це далеко не перший випадок, коли на цій частині Росії заявляють про обстріли.

Так, 15 травня Гладков стверджував, що "з території України" знову стріляли – у селищі Середа мирний житель нібито зазнав поранення. Також 17 травня голова Курської області РФ Роман Старовойт заявив, що прикордонне село Олексіївка було обстріляне з "великокаліберної зброї".

Голові НБУ повідомили про підозру - САП

четвер, 6 жовтень 2022, 13:29

Голові Національного банку України Кирилу Шевченку повідомлено про підозру. Про це в Facebook повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, факти, викладені в повідомленні про підозру, не стос...

Очікуваний ефект не менше 7 млрд євро: Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії

четвер, 6 жовтень 2022, 13:15

Європейський Союз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії. Про це повідомив керівник офісу президента України Андрій Єрмак у Telegram, передають Патріоти України. "Євросоюз затвердив восьмий пакет санкцій проти Росії, включаючи "стелю цін" на нафту...