Є пріорітети: У Міноборони розповіли, як йде мобілізація і яких фахівців потребує армія в першу чергу

На даний момент в Україні мобілізують не всіх підряд, а конкретних фахівців. Про це "Голосу Америки" розповів Міністр оборони України Олексій Резніков, передають Патріоти України.

За його словами, зараз немає потреби в нарощуванні кількості особового складу. При цьому ряди військових поповнюються через пошук конкретних фахівців.

"Тобто не загалом стільки і стільки там потрібно, тому що досить багато вже мобілізували до лав ЗСУ - і не тільки ЗСУ. Зараз необхідні конкретні фахівці. Це можуть бути оператори БПЛА, можуть бути спеціальні айтішники, зв'язківці, артилеристи, і так далі", - пояснив він.

Міністр пояснив, що завдання з мобілізації визначаються Генштабом. "Вони оцінюють ту чи іншу кількість сил і засобів, яка потрібна в той чи інший момент ведення бойових дій, а також оцінюють втрати. Давайте будемо реалістами - втрати у нас теж є, і поранені, і, на жаль, убиті", - сказав Резніков.

Як відомо, воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні продовжили до 21 листопада. Таким чином, воєнний стан діятиме майже до зими.

На період дії воєнного стану чоловікам-громадянам України віком від 18 до 60 років обмежено виїзд за межі країни. Також обмежується свобода пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства. встановлюється комендантська година.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...