
Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.
"Артилерійські підрозділи наших військ протягом доби виконали 1198 вогневих завдань", - повідомив бригадний генерал.
За добу втрати ворога склали 261 особу. Зокрема, у полон здалися 10 окупантів.
Українські воїни знищили танк, дві бойові броньовані машини, сім артилерійських систем, п'ять одиниць автомобільної і п'ять - спеціальної техніки окупантів.
Також Тарнавський опублікував відео знищення російської бойової машина піхоти.
"Працює аеророзвідка 128-ї окремої бригади тероборони", - сказав генерал.
"Вполювали російську БМП, яка ховалася у лісосмузі. По координатах одразу "відпрацювали". Результат - ще трохи російського обгорілого металобрухту на українській землі", - повідомив Тарнавський.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...