
Сили оборони України просунулися на Таврійському напрямку. За добу українські військові знищили 20 одиниць військової техніки і вісім складів боєприпасів російських окупантів. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.
"Артилерійські підрозділи наших військ протягом доби виконали 1198 вогневих завдань", - повідомив бригадний генерал.
За добу втрати ворога склали 261 особу. Зокрема, у полон здалися 10 окупантів.
Українські воїни знищили танк, дві бойові броньовані машини, сім артилерійських систем, п'ять одиниць автомобільної і п'ять - спеціальної техніки окупантів.
Також Тарнавський опублікував відео знищення російської бойової машина піхоти.
"Працює аеророзвідка 128-ї окремої бригади тероборони", - сказав генерал.
"Вполювали російську БМП, яка ховалася у лісосмузі. По координатах одразу "відпрацювали". Результат - ще трохи російського обгорілого металобрухту на українській землі", - повідомив Тарнавський.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...