Є пристойний опір: Арестович розповів, хто стоїть за підривом поїздів, складів і підпалами машин у Росії

Радник глави ОП Олексій Арестович розповів про партизанський рух в Росії. Про це йшлося у розмові Арестовича з російським юристом Фейгіним, передають Патріоти України.

"У Росії взагалі дуже діють осередки "Легіонів Свободи Росії". Відважні молоді люди валять потяги, рвуться склади біля аеродромів, палять машини, військкомати. У Росії взагалі є пристойний опір путінському режиму. Люди б'ються за свободу Росії. "Легіон" шириться і зростає. Якщо на початку це все починалося за принципом кілька десятків людей, то зараз це хороший батальйон, я вам скажу", - прокоментував Арестович.

Людям, які вступають до "Легіону" в Україні, дають кращих інструкторів, озброюють за першим класом: "Тому що віддають належне бійцям, які ризикнули всім".

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...

"Дивно, що на фото не російський спецназ": Ломаченко привітав із Днем ЗСУ та нарвався на критику

вівторок, 6 грудень 2022, 14:55

Український боксер легкої ваги Василь Ломаченко привітав співвітчизників із Днем Збройних Сил України, який наша країна щорічно святкує 6 грудня, передають Патріоти України. У себе в Instagram 34-річний спортсмен опублікував світлину українських військ...