Є ризик застосування ДРГ проти України: У Мінськ прибуло близько 130 найманців ПВК "Ліга"

У столицю Білорусі, Мінськ, прибули близько 130 "вагнерівців", які розпочали тренування з білоруським охоронним підприємством "ГрандСервіс". Цій фірмі нещодавно доставили партію форми, яку використовують Збройні Сили України, схоже, загарбники планують влаштувати провокації з метою подальшого проведення мобілізації у Білорусі. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.

Наразі ризик застосування ворожих ДРГ на Волині, Рівненщині, Житомирщині та Київщині нині є високим. "З боку Білорусі є висока ймовірність застосування ДРГ на територіях Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей. Для чого це їм потрібно? Для звинувачення України у штучній дестабілізації обстановки та створення сприятливого грунту для проведення мобілізації серед білоруських прихильників Путіна", – зазначив Штефан.

За інформацією, якою володіє офіцер ЗСУ, нині у Мінськ прибула група "вагнерівців". "У Мінськ прибуло порядка 130 найманців ПВК "Ліга", які розпочали тренування з білоруським охоронним підприємством "ГардСервіс". Окрім цього, вищезгаданому підприємству доставили партію форми зразка ЗСУ. Для чого охоронникам форма ЗСУ? Явно, не для параду", – наголосив Штефан.

Два постріли - два влучання: Спецпризначенці Нацгвардії за одну хвилину знищили ворожий танк і БМП (відео)

середа, 1 лютий 2023, 18:25

Нацгвардійці-спецпризначенці продовжують завдавати втрат російським окупантам. На Донеччині бійці окремого загону спецпризначення НГУ "Омега" ліквідували російський танк і БМП, передають Патріоти України. Для цього їм знадобилося два постріли та хвилин...

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...