Є ризик застосування ДРГ проти України: У Мінськ прибуло близько 130 найманців ПВК "Ліга"

У столицю Білорусі, Мінськ, прибули близько 130 "вагнерівців", які розпочали тренування з білоруським охоронним підприємством "ГрандСервіс". Цій фірмі нещодавно доставили партію форми, яку використовують Збройні Сили України, схоже, загарбники планують влаштувати провокації з метою подальшого проведення мобілізації у Білорусі. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.

Наразі ризик застосування ворожих ДРГ на Волині, Рівненщині, Житомирщині та Київщині нині є високим. "З боку Білорусі є висока ймовірність застосування ДРГ на територіях Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської областей. Для чого це їм потрібно? Для звинувачення України у штучній дестабілізації обстановки та створення сприятливого грунту для проведення мобілізації серед білоруських прихильників Путіна", – зазначив Штефан.

За інформацією, якою володіє офіцер ЗСУ, нині у Мінськ прибула група "вагнерівців". "У Мінськ прибуло порядка 130 найманців ПВК "Ліга", які розпочали тренування з білоруським охоронним підприємством "ГардСервіс". Окрім цього, вищезгаданому підприємству доставили партію форми зразка ЗСУ. Для чого охоронникам форма ЗСУ? Явно, не для параду", – наголосив Штефан.

Знайшли "метод": На Уралі хочуть відправити двієчників на військові заводи

середа, 29 листопад 2023, 10:59

У Свердловській області хочуть відправити на військові заводи Уралу дев'ятикласників, які не склали державні іспити, передають Патріоти України. Як пише The Moscow Times, таку пропозицію розглядають Законодавчі збори області. Це назвали "можливістю осв...

"Помилки робляться "з усіх боків": The Economist написав про політичну гризню в Києві й падіння рейтингу Зеленського

середа, 29 листопад 2023, 10:57

"The Economist" пише, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим "політичне поле битви" у Києві, президент Володимир Зеленський вбачає конкурента в головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а політична гризня шкодить...