
Українські військові станом на 1 серпня визволили 46 населених пунктів Херсонської області. Але населенню все одно бажано евакуюватися до повного звільнення регіону. Про це у понеділок на брифінгу повідомив виконувач обов'язків голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій, передають Патріоти України.
"На Херсонщині на сьогодні вже деокуповано 46 населених пунктів, більшість – це на півночі (області, – ред.), яка межує з Дніпропетровською областю, і трохи на півдні, на межі з Миколаївською областю", – сказав він.
Бутрій зазначив, що на деокупованій території є села, які практично зруйновані на 90%. На цей момент окупанти продовжують постійно їх обстрілювати.
За його словами, ситуація в Херсонській області критична. У зв’язку з цим виконувач обов'язків голови ХОВА знову закликав жителів евакуюватися у безпечніші регіони. "Щоб себе убезпечити, я рекомендую евакуюватися на безпечніші території до звільнення області", – сказав Бутрій.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...