Є серйозна загроза: Кремль зосередив свої війська навколо кордонів України, - Волошин (відео)

Якщо Російська Федерація вдасться до широкомасштабного наступу на Україну, то він відбуватиметься з декількох напрямків. Навколо кордонів нашої держави зосереджено понад 120 тисяч російських військових. Таку думку під час ефіру телеканалу висловив військовий експерт Влад Волошин, передають Патріоти України.

"Якщо Росія почне загострювати ситуацію, то наступ буде не з одного напрямку, а в комплексі, з кількох", – наголосив він.

У цьому контексті експерт зауважив: "Географічно у нас таке положення, що Україну майже з усіх боків оточує Росія чи її союзники. З півночі це Білорусь, 1100 кілометрів, це перший союзник Росії. Росіяни можуть користуватися усіма аеродромами, які там є, і звідти здійснювати нальоти на Україну. Зі сходу і з півдня – це власне Росія і окупований нею Крим, а з південного заходу – це Придністров’я, де також перебувають російські військові".

Волошин додав, що російське військове угруповання в окупованому Криму становить близько 33 тисяч осіб, на окупованому Донбасі – ще близько 35-40 тисяч. "Тому з будь-якого напрямку можлива активізація російських військ", – сказав він. Водночас експерт наголосив, що українська армія готова до такого сценарію. "Україна готова до будь-якого розвитку, тому що ми знаємо ці напрямки, і ми обраховуємо, яка саме загроза з того чи іншого боку", – підсумував він.

ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка й ускладнили логістику армії РФ, - Євлаш

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:28

Українські Збройні сили продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямку та мають певні успіхи. Зокрема, їм вдалося встановили контроль над трасою Бахмут - Горлівка, що суттєво ускладнило рух і логістику окупантів, передають Патріоти України. ...

Контрнаступ у розпалі: Зеленський пообіцяв звільнення Бахмуту та ще двох ключових міст

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:22

Українські військові звільнять Бахмут Донецької області та два інші ключові українські міста від російської окупації. Україна має дуже комплексний план, передають Патріоти України з посилання м на заяву президента Володимира Зеленського під час дискусі...