Є три сценарії завершення війни, більшість Україну не влаштовує: Військовий розповів, чого чекати

На даний момент існує декілька сценаріїв завершення війни Росії проти України, більшість із них неприємні. У нинішній ситуації реальним сценарієм може стати корейський варіант розвитку подій. Про це заявив колишній радник Офісу президента і МВС, військовослужбовець ЗСУ Віктор Андрусів, передають Патріоти України.

В інтерв'ю він розповів про те, що заяви західних лідерів не призвели до зрушень у допомозі Україні. Зараз у армії стало ще менше боєприпасів і можливостей для того, щоб зупинити російських окупантів.

"Потрібно розуміти, що є ще один рівень гри, згідно з яким незрозуміло, яким буде сценарій завершення війни в Україні. Цих сценаріїв декілька, і в силу обставин більшість із них для нас, на жаль, неприємні. Перший із них - умовний корейський сценарій. Другий сценарій, який пропагує Німеччина, передбачає фіксацію лінії фронту і надання членства в НАТО для України. Третій сценарій - теж фіксація цієї лінії фронту, але за нього на територію України прибувають західні війська, які мають гарантувати, що перемир'я буде стабільним. А різні заяви - це проба пера і вивчення реакції росіян на ці сценарії", - вважає Андрусів.

На його думку, наразі єдиним реальним сценарієм може бути корейський варіант розвитку подій. "Єдиним реальним сценарієм у ситуації, в якій ми опинилися (можливо, вона ще зміниться), є корейський. До того ж я не бачу, щоб росіяни могли розглядати позитивно якісь інші сценарії. На жаль, з такими союзниками і партнерами нам поки що перемога не світить, а власних можливостей і ресурсів нам не вистачає. Адже умови мирної угоди чи перемир'я визначають не конкретні ідеї, а ситуація на лінії фронту", - наголосив Віктор Андрусів.

"Процес пішов": У Білому домі обговорюють дозвіл Україні бити по території РФ

неділя, 26 травень 2024, 15:18

Із США надходять неофіційні сигнали про те, що в Білому домі вже почали обговорювати рішення про надання Україні дозволу бити американською зброєю по території Росії, хоча консенсусу ще немає. Про це повідомив народний депутат Єгор Чернєв, передають Па...

У Дніпропетровській області знайшли вибухівку на електропідстанції

неділя, 26 травень 2024, 14:41

На одній із електропідстанцій у Дніпропетровській області виявлено вибуховий пристрій. Про це 26 травня повідомили в Міністерстві енергетики України, передають Патріоти України. На місце викликали саперів і поліцію. Вибухівку вдалося знешкодити, розпов...