Є три вагомі причини: Авторитетний експерт з Варшави розповів, чому Польща допомагатиме Україні і не залишить на поталу Москві

Доктор історії, експерт з питань польської зовнішньої політики Лукаш Адамський вважає, що Польща і Україна - рівні союзники. Він пояснив чим вигідно Польщі повний розвиток України, як демократичної країни, а також зближення з нею. Про це він розповів "Апострофу", зазначають Патріоти України.

За словами Адамського, польському уряду вигідно оточення демократично, економічно і соціально розвинутих країн-сусідів, тому що проблемні сусіди ускладнюють торгівлю і економіку загалом, а також це шкодить безпеці Польщі.

"Виходячи з цих міркувань, в баченні польських еліт Україна повинна виконувати роль такого "доброго сусіда" і союзника в усіх можливих питаннях міжнародної безпеки, економічної інтеграції та можливої майбутньої європейської інтеграції", - пояснив він.

Крім демократичних країн, від "добрих і схожих сусідів" не відмовилися б і авторитарні, як Росія. Також різні політики Польщі вважають, що українці і білоруси мають тісний зв'язок з польською державою в минулому.

"Це і історія приналежності до однієї державності разом з нинішньою Польщею, це і різні зв'язки, іноді родинні, плюс на українських землях є дуже вагома спадщина польської національної культури, що теж важливо, тому що, звичайно, хотілося б щоб наступні покоління поляків мали контакт з цією спадщиною", - уточнив польський експерт.

Третім фактором є російська агресія, зовнішня політика якої спрямована на порушення міжнародного права і основи польської безпеки.

"І коли Росія так себе веде, то Польща змушена все більше зосереджуватися на підтримці України", - додав Адамський.

Ракетна атака проти України: Стало відомо про вбитих і поранених цивільних на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 15:20

В результаті ракетної атаки ворога по селу Новософіївка Запорізького району, пошкоджено приватні будинки мирних жителів. Про це повідомив голова місцевої ОВА Олександр Старух. . «За попередньою інформацією, двоє загиблих та двоє поранених», – йдетьс...