Є важливий акцент: Війна з РФ може відбуватися лише за одним сценарієм, у 2022-му був інший формат, - експерт

Війна з таким ворогом, як Росія, може відбуватися виключно за одним сценарієм - це війна на виснаження. Таку думку в ефірі телеканалку "Київ24" висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

"Фактично з кінця 2023 року ми почали спостерігати перші достатньо вагомі ознаки того, що це дійсно війна на виснаження. Те, що відбувалося в 2022 році – це був зовсім інший формат війни, де країна, яка стала жертвою агресії, використовувала на 80% оборонні дії, а на 20% – контрнаступальні. Тобто вела достатньо агресивну оборону", – пояснив він.

Зараз, за словами Коваленка, ми можемо спостерігати зовсім інший формат. Це оборонні дії з акцентом на виснаження ворога будь-якими засобами.

Водночас коментуючи питання про те, чи можливий сценарій, де підтримка Заходу ставатиме меншою, а країни-партнери спонукатимуть Київ до перемовин із Росією, експерт відповів, що такий варіант не є реалістичним.

"Я не вважаю це реалістичним хоча б з однієї простої причини. Наші партнери добре розуміють, що переговори з Москвою, а також будь-які домовленості з Москвою – це виключно можливість надати Москві ресурси на відновлення свого потенціалу та початку бойових дій вже проти самої Європи", – резюмував він.

"Якби був інтерес": Професор Айзенберг назвав умову, за якої б Китай виступав за негайне завершення російсько-української війни

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:44

Професор Мангеттенського університету Ігор Айзенберг вважає, що лідер Китаю Сі Цзіньпін бажав би завершення російсько-української війни, якби від цього страждали китайські економічні інтереси. Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти...

"Не вистачає ресурсів": Історик з Гарварду пояснив, чому поточна геополітична ситуація гірша, ніж під час Холодної війни.

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:22

Наразі у світі є тенденції до ескалації, оскільки настала перехідна стадія: фактично кінець стабільності, яка існувала з кінця Другої світової війни. Про це в інтервʼю «Главкому» заявив історик Гарвардського університету Сергій Плохій. Як пояснює науко...