
Війна з таким ворогом, як Росія, може відбуватися виключно за одним сценарієм - це війна на виснаження. Таку думку в ефірі телеканалку "Київ24" висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
"Фактично з кінця 2023 року ми почали спостерігати перші достатньо вагомі ознаки того, що це дійсно війна на виснаження. Те, що відбувалося в 2022 році – це був зовсім інший формат війни, де країна, яка стала жертвою агресії, використовувала на 80% оборонні дії, а на 20% – контрнаступальні. Тобто вела достатньо агресивну оборону", – пояснив він.
Зараз, за словами Коваленка, ми можемо спостерігати зовсім інший формат. Це оборонні дії з акцентом на виснаження ворога будь-якими засобами.
Водночас коментуючи питання про те, чи можливий сценарій, де підтримка Заходу ставатиме меншою, а країни-партнери спонукатимуть Київ до перемовин із Росією, експерт відповів, що такий варіант не є реалістичним.
"Я не вважаю це реалістичним хоча б з однієї простої причини. Наші партнери добре розуміють, що переговори з Москвою, а також будь-які домовленості з Москвою – це виключно можливість надати Москві ресурси на відновлення свого потенціалу та початку бойових дій вже проти самої Європи", – резюмував він.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...