Є важливий акцент: Війна з РФ може відбуватися лише за одним сценарієм, у 2022-му був інший формат, - експерт

Війна з таким ворогом, як Росія, може відбуватися виключно за одним сценарієм - це війна на виснаження. Таку думку в ефірі телеканалку "Київ24" висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

"Фактично з кінця 2023 року ми почали спостерігати перші достатньо вагомі ознаки того, що це дійсно війна на виснаження. Те, що відбувалося в 2022 році – це був зовсім інший формат війни, де країна, яка стала жертвою агресії, використовувала на 80% оборонні дії, а на 20% – контрнаступальні. Тобто вела достатньо агресивну оборону", – пояснив він.

Зараз, за словами Коваленка, ми можемо спостерігати зовсім інший формат. Це оборонні дії з акцентом на виснаження ворога будь-якими засобами.

Водночас коментуючи питання про те, чи можливий сценарій, де підтримка Заходу ставатиме меншою, а країни-партнери спонукатимуть Київ до перемовин із Росією, експерт відповів, що такий варіант не є реалістичним.

"Я не вважаю це реалістичним хоча б з однієї простої причини. Наші партнери добре розуміють, що переговори з Москвою, а також будь-які домовленості з Москвою – це виключно можливість надати Москві ресурси на відновлення свого потенціалу та початку бойових дій вже проти самої Європи", – резюмував він.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...