
Однією з основних проблем для української піхоти на фронті наразі є слабке прикриття бійців засобами радіоелектронної боротьби. Про це "24 каналу" розповів командир батальйону "Свобода" Петро Кузик, передають Патріоти України.
"Є великі прогалини з прикриттям піхоти від ворожих дронів. Порівняно з ворогом, ми слабо прикриваємо бійців РЕБами, піхота майже не прикрита контрбатарейною боротьбою", — сказав Кузик.
За його словами, коли починаються ворожі артилерійські нальоти, піхота залишається практично сам на сам, адже не має боєкомплекту й достатньої кількості гармат для контрбатарейної боротьби.
Водночас він уточнив, що навіть у таких умовах українські піхотинці показують найвищий рівень героїзму, витривалості та стійкості.
"Він не просто захмарний, а недосяжний для натовських сил і солдатів будь-яких країн. Я не перебільшую. Ми виконуємо завдання на межі можливого", — наголосив Кузик.
Комбат наголосив, що дуже важлива злагоджена робота між усіма підрозділами, бо допомога від інших частин є суттєвим фактором.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...