
Росіяни втомилися від війни, але на вулиці ніхто не піде. Про це в ексклюзивному інтерв’ю TSN.ua розповіла російська політична аналітикиня Ольга Курносова, передають Патріоти України.
“Є загальна тенденція до втоми від війни, звичайно ж. І Курська операція посилює цю втому і змушує замислитися над тим, що треба домовлятися тут і зараз. Інша річ — що після цього. Чи готові люди виходити на вулиці чи йти з вилами на Кремль — ось питання. Ну якщо, приміром, якийсь підрозділ, тисяч 10 хоча б, пішов завтра на Кремль, я впевнена, що багато хто б до нього приєднався”, — вважає аналітикиня.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...