
Російські війська не припиняють атак на Сумщині, прагнучи наблизитися до Сум і створити буферні зони для забезпечення артилерійської підтримки в майбутніх боях. Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.
За даними аналітиків, російські окупанти продовжують наземні атаки на Сумщині, намагаючись створити буферну зону в прикордонній зоні. Вони стверджують про захоплення чотирьох населених пунктів та окупацію 90 квадратних кілометрів, хоча підтверджених успіхів поки не мають.

Аналітики ISW повідомляють, що російські війська захопили чотири населені пункти на північний схід від Сум: Новеньке, Басівку, Журавку та Веселівку. Окупанти контролюють близько 54 квадратних кілометрів у Сумській області станом на 26 квітня. Протягом 25 і 26 квітня вони атакували райони Журавки, Біловодів та Локні.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...