
Внаслідок удару Російської Федерації по Чорнобилю є загроза витоку радіації. Через атаку російського дрона пошкоджено об'єкт "Укриття", причому росіяни поцілили поруч зі старим саркофагом. Про наслідок атаки Збройних сил РФ по Чорнобильській атомній електростанції головний інженер Олександр Тітарчук розповів агентству "Українські новини", передають Патріоти України.
Тітарчук повідомив, що дрони ЗС РФ влучили за 15-20 м від старого укриття ЧАЕС. Він пояснив, що старе укриття захищене новим конфайнментом. Конфайнмент збудовано саме для того, щоб завадити поширенню радіоактивних речовин.
"Загроза витоку радіації зараз є. В силу тих чи інших причин, які можуть бути на старому об'єкті укриття. Кажу, якщо би це було десь метрів там 15-20 в сторону в другу, то він би попав би зразу на старе укриття. [Наслідки] могли бути набагато гірші, ніж зараз", — заявив він.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...