
Внаслідок удару Російської Федерації по Чорнобилю є загроза витоку радіації. Через атаку російського дрона пошкоджено об'єкт "Укриття", причому росіяни поцілили поруч зі старим саркофагом. Про наслідок атаки Збройних сил РФ по Чорнобильській атомній електростанції головний інженер Олександр Тітарчук розповів агентству "Українські новини", передають Патріоти України.
Тітарчук повідомив, що дрони ЗС РФ влучили за 15-20 м від старого укриття ЧАЕС. Він пояснив, що старе укриття захищене новим конфайнментом. Конфайнмент збудовано саме для того, щоб завадити поширенню радіоактивних речовин.
"Загроза витоку радіації зараз є. В силу тих чи інших причин, які можуть бути на старому об'єкті укриття. Кажу, якщо би це було десь метрів там 15-20 в сторону в другу, то він би попав би зразу на старе укриття. [Наслідки] могли бути набагато гірші, ніж зараз", — заявив він.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...