
Російські окупаційні війська, використовуючи тактику "повторного удару", 12 вересня обстріляли Борову Харківської області, двоє людей загинули, є поранені. Про це повідомляють у Telegram прокуратури регіону, передають Патріоти України.
За даними слідства, росіяни масовано обстріляли селище Борова Ізюмського району приблизно о 12.40, загорілися житлові будинки. "Коли рятувальники прибули на місце ліквідовувати пожежу, російська армія завдала повторного удару. Унаслідок цих ворожих атак загинули двоє людей: 76-річний чоловік і 55-річна жінка. Отримали поранення семеро людей, серед них троє рятувальників", – вказано в повідомленні.
Як зазначили у прокуратурі, окупанти вкотре вдарили суто по цивільній інфраструктурі. "У селищі пошкоджено приватні домоволодіння, господарчі споруди, магазини, – ідеться в повідомленні. – За попередніми даними, війська Росії вдарили по населеному пункту з РСЗВ "Торнадо-С".
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...