Є жертви та постраждалі: На території авіабази ЗС РФ сталася потужна пожежа (відео)

У ліквідації пожежі у військовій частині брали участь 10 пожежних розрахунків і пожежний потяг.
Потужна пожежа у військовій частині в Саратовській області. Фото: скріншот з відео.

13 липня на території авіабази у військовій частині 15650-12 під Вольськом Саратовської області Росії сталася потужна пожежа. Про це повідомляє IN SIGHT на основі аналізу російської регіональної преси, передають Патріоти України.

Під час перекачування палива з залізничної цистерни в бензовоз на базі автомобіля КамАЗ обірвався паливний рукав, бензин потрапив на двигун автомобіля ЗІЛ, на якому знаходилися механізми для перекачування, це призвело до загоряння.

Російський сержант Валерій Мальков отримав 100% обпалення і майже одразу помер. Солдати строкової служби Наіль Акчурин, Джордж Авагян і місцевий контрактник Антон Фіногенов надійшли в шпиталь військового містечка Вольська-18. В ніч на 15 липня їх на літаку транспортували в Санкт-Петербург для подальшого лікування. У військовослужбовців діагностували термічні опіки на площі від 40 до 95% тіла. Пізніше зі шпиталю Військово-медичної академії в Санкт-Петербурзі повідомили, що помер і солдат-строковик Наіль Акчурин.

Цікаво, що у ліквідації пожежі у військовій частині брали участь 10 пожежних розрахунків і пожежний потяг. Тільки через півтори години загоряння вдалося локалізувати. За іронією долі, рівно 2 роки тому, у 2017 році, пожежник Олександр Мельников, який працює у цій же військовій частині №15650-12 виходив на пряму лінію з президентом РФ Володимиром Путіним та скаржився, що неможливо прожити на зарплатню пожежника у 8000 рублів.

«Як можна отримувати пожежнику вісім тисяч рублів і ризикувати життям за цю зарплатню? Це пише нам начальник пожежної команди Олександр Мельников з Саратовської області », – зачитала питання Путіну ведуча прямої лінії.

Путін пообіцяв, що вирішить це питання. Пройшло 2 роки, питання, мабуть, так і не вирішились, пожежники ризикувати життям за мізерну зарплатню не збираються, а російські срочники горять від зриву шлангу бензовозів. 2 – 200х, 3 – 300х.

Хіти тижня. "Хто сказав, що хрестові походи припинилися?"​: Путін у Сирії образив почуття арабів

неділя, 26 січень 2020, 1:00

Відвідування президентом Росії Володимиром Путіним могили легендарного султана і воєначальника XII століття Салах аль-Діна під час візиту в Сирію викликало хвилю обурення в арабських країнах. Так, Маалі Арабрарі нагадав слова, сказані генералом-загарбн...

Хіти тижня. "Румунська сторона вимагає роз'яснень": В України почалися неприємності через промову Зеленського

неділя, 26 січень 2020, 0:35

МЗС Румунії зажадало пояснень від влади України через переклад промови президента Володимира Зеленського на офіційному сайті, передають Патріоти України. Відзначають, що текст українського гаранта до Дня соборності був неправильно перекладений англійс...