Є дві основні причини: Чому під час ракетних обстрілів страждають цивільні об'єкти

Ганна Маляр пояснила, що саме ворог намагається знищити в першу чергу. Під час ракетних обстрілів України з боку Росії нерідко страждають цивільні об'єкти. Коментуючи ракетні обстріли Одеської області, заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі всеукраїнського телемарафона пояснила, що саме ворог намагається знищити в першу чергу, передають Патріоти України.

"З точки зору нашого відомства (Міністерства оборони України - ред.) ми можемо говорити лише про факт. Про постраждалих цивільних осіб надає інформацію ДСНС. Що стосується військових об'єктів, то ми про них не говоримо, тому що ми під час війни не надаємо інформацію про пошкодження військових об'єктів", - зазначила вона.

Але тут , за словами Маляр, нашим громадянам важливо розуміти такі моменти: що під час війни насамперед ворог завжди ставить завдання знищити перше – це військові об'єкти, друге – це ті об'єкти, які можуть посилювати обороноздатність. "Наприклад, це можуть бути склади, це можуть бути місця, де є запаси паливно-мастильних матеріалів. Потім на другому місці вже ідуть за цілями об'єкти інфраструктури: це дороги, залізниця та об'єкти критичної інфраструктури. І вже після того цивільні об'єкти", - розповіла заступниця міністра оборони.

Маляр назвала дві основні причини, чому під час ракетних обстрілів страждають цивільні об'єкти. "Тому, те, що в нас страждають нерідко цивільні об'єкти, тут є дві причини. Перше – це те, що, дійсно, Росія воює, не дотримуючись правил і звичаїв війни, і цілить у тому числі у цивільні об'єкти, інша причина в тому, що вони (російські окупанти - ред.) не завжди потрапляють в об'єкти, які реально були їхніми цілями, і страждають цивільні об'єкти через це", - підсумувала вона.

ЗСУ ударами по мосту біля Каховської ГЕС "відрубали" нові поставки зброї окупантам, - Хлань

четвер, 11 серпень 2022, 15:56

Удари Збройних сил України по мосту біля Каховської ГЕС на Херсонщині були дуже ефективними. Вони позбавили російських окупантів можливості продовжувати перекидання зброї та продовольства на правий берег, ближче до лінії фронту. Про це "24 каналу" заяв...

Війська РФ обстріляли із "Смерчів" портову інфраструктуру Миколаївщини

четвер, 11 серпень 2022, 15:50

Російські окупанти обстріляли із реактивних систем залпового вогню "Смерч" портову інфраструктуру Миколаївщини. Про постраждалих та руйнування інформації немає. Про це йдеться у зведенні Оперативного командування "Південь" за 11 серпня. Обстановка на п...