
Під час розмов з американським главою Джорджем Бушем-старшим у 1992 році президент РФ Борис Єльцин назвав Україну "головним дестабілізуючим фактором", передають Патріоти України.
Як йдеться у розсекречених записах Архіву нацбезпеки США, тема відносин РФ з Україною спливає практично у всіх розмовах.
Стверджується, що Єльцин прагнув вирішувати суперечки "мирним шляхом", але тут же складав казки про погрози "націоналістичних груп в парламенті". Першого президента України Леоніда Кравчука Єльцин підтримував, "розуміючи внутрішній тиск", з яким той нібито "стикався" у Верховній Раді з проукраїнськими силами.
В одній з розмов Єльцин заявив, що Україна є "нашим головним дестабілізуючим фактором". Але запевняв Буша, що "югославського випадку в російсько-українських відносинах не буде". Зазначається, що в той же період Україна, Казахстан і Білорусь погодилися передати всю свою ядерну зброю Росії.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...