Єльцин ще в 1992 році під час розмови з Бушем-старшим передрік війну проти України: Спливли подробиці

Під час розмов з американським главою Джорджем Бушем-старшим у 1992 році президент РФ Борис Єльцин назвав Україну "головним дестабілізуючим фактором", передають Патріоти України.

Як йдеться у розсекречених записах Архіву нацбезпеки США, тема відносин РФ з Україною спливає практично у всіх розмовах.

Стверджується, що Єльцин прагнув вирішувати суперечки "мирним шляхом", але тут же складав казки про погрози "націоналістичних груп в парламенті". Першого президента України Леоніда Кравчука Єльцин підтримував, "розуміючи внутрішній тиск", з яким той нібито "стикався" у Верховній Раді з проукраїнськими силами.

В одній з розмов Єльцин заявив, що Україна є "нашим головним дестабілізуючим фактором". Але запевняв Буша, що "югославського випадку в російсько-українських відносинах не буде". Зазначається, що в той же період Україна, Казахстан і Білорусь погодилися передати всю свою ядерну зброю Росії.

Потрощені будинки і велетенська вирва: У Тульській області знову впав безпілотник (фото)

неділя, 26 березень 2023, 17:00

В Тульській області РФ прогримів сильний вибух. Місцеві жителі виклали відео з глибокою вирвою, інформують Патріоти України. Як повідомляють російські Телеграм-канали, вибух пролунав близько 15:15 у Кіріївську, що за 35 км від Тули. За словами місцевих...

"Щоб відповідали за свої слова": Мер Оренбурга скаржиться, що молодим росіянам мало "б'ють морду"

неділя, 26 березень 2023, 16:51

Мер Оренбурга Сергій Салмін незадоволений тим, що молоде покоління росіян не отримувало "в морду" за свої слова. Цією "бідою" градоначальник поділився в інтерв'ю місцевим журналістам, передають Патріоти України. "Завдяки соцмережам і гаджетам виросло ц...