
За словами нардепа від СН Гео Лероса, глава ОП Андрій Єрмак хоче відвернути увагу від скандалу з записами його брата викриттям у корупції депутата з партії влади. Про це на своїй сторінці в "Фейсбуці" написав нардеп ("СН") Гео Лерос, передають Патріоти України.
"Дії Єрмака мають навіть термін - Argumentum ad hominem. Це спростування аргументу в результаті переходу на особистість опонента, а не через заперечення суті аргументу. На його думку виявляється, потрібно довести те, що ми бачили на власні очі, дійсно сталося. Після фіаско, у Єрмака народився новий план і він такий же цинічний, як і його автор. Він хоче принести на стіл Президента факти корупції одного з нардепів "Слуги народу", нібито глава офісу насправді не корупціонер, а борець з корупцією. Розрахунок, що Президент похвалить Главу офісу і публічно викриє нардепа-корупціонера, обрушившись на нього з жорсткою публічною прочуханкою із закликом посадити", - заявив Лерос.
"Цинізм відбувається в тому, що вся корупція санкціонована саме главою офісу і звичайно йому відомо кому і де дозволили реалізовувати ту чи іншу схему. Пізніше я надам докази організованої корупції на найвищому рівні, а поки вдумайтеся в "геніальність" плану. Єрмак не збирається відповідати за свої вчинки, а підставить свою ж людину з системи, щоб врятувати всю систему. Загалом, зараз проходить кастинг "лоха" для такого громовідводу. Вибирають корупціонера з парламенту, бо тоді можна вдавати, що це не відповідальність ОПУ, а чиясь самодіяльність. Дуже сумнівний план, втім як і все, що він робить", - додав Лерос.
"Я, зізнаюся, дуже радий таким ідеям і готовий відразу допомогти в кастингу! Як щодо кума Єрмака, який забезпечує квитками столицю? Це буде дійсно сакральна жертва, а не якийсь там "фермер з коломийського району" або норовливий корупційний конкурент глави офісу Президента. Коля Тищенко зі своїм партнером Комарницьким потрошать столичний бюджет з небаченою зухвалістю. Спіймайте, наприклад, за те, що він намагається закрити цю кримінальну справу зі спортивної контрабанди (прикріпив фото нижче). Вдалого полювання!" - резюмував нардеп.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....