​Єрмак намагається змістити з посади спікера Дмитра Разумкова, - нардеп "Слуги народу"

Депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Гео Лерос заявив, що в парламенті обговорювалося питання про голосування за зняття Дмитра Разумкова з посади голови парламенту. Про це політик розповів журналістам. Зокрема, він запевняє, що такий сценарій обговорювався вже з представниками різних фракцій, зазначають Патріоти України.

«У Разумкова нейтральне ставлення до всіх в парламенті, в зв'язку з чим він користується великою повагою багатьох депутатів. Однак, судячи з тієї інформації, якою я зараз володію, Єрмак почав вести переговори з представниками фракцій з приводу того, чи дадуть вони голосу за зняття Разумкова. Він уже робить цей замір», - заявив Лерос.
Разом з тим, він додав, що таку ж інформацію йому нібито спочатку надав представник однієї з фракцій. Через деякий час її підтвердили члени ще двох політсил. «Мені відомо, що за зняття Разумкова фракції ОТЗЖ Єрмак пропонував крісло першого віце-спікера», - розповів нардеп.

Навіть після перемоги у війні: Клімкін розповів, чому не всі в ЄС будуть раді Україні

вівторок, 24 травень 2022, 21:51

Країни так званої старої Європи побоюються перемоги України у війні проти Росії, оскільки вони втратять свій геополітичний статус. Про це в інтерв'ю заявив міністрзакордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін, передають Патріоти України. "Ц...

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...