
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що Росія концентрує угруповання для проведення наступальних дій та розповів партнерам держави про потреби в озброєнні. Про це очільник ОП написав у Мережі, передають Патріоти України.
Він повідомив, що провів брифінг з питань ситуації довкола протистояння вторгненню Росії та розвитку спроможностей Сил оборони України. Окрім української сторони, учасниками брифінгу стали сенатори США Джек Рід та Ангус Кінг та пані посол країни в Україні Бріджит Брінк.
"Зазначив, що ворог концентрує угруповання задля проведення наступальних дій. Також ішлося про потреби сил оборони України в забезпеченні військовою технікою та боєприпасами", – йдеться в заяві Єрмака.
Він додав, що на зустрічі також розглянули питання захисту української критичної інфраструктури, яка надалі перебуває під ворожими обстрілами.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...