
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що Росія концентрує угруповання для проведення наступальних дій та розповів партнерам держави про потреби в озброєнні. Про це очільник ОП написав у Мережі, передають Патріоти України.
Він повідомив, що провів брифінг з питань ситуації довкола протистояння вторгненню Росії та розвитку спроможностей Сил оборони України. Окрім української сторони, учасниками брифінгу стали сенатори США Джек Рід та Ангус Кінг та пані посол країни в Україні Бріджит Брінк.
"Зазначив, що ворог концентрує угруповання задля проведення наступальних дій. Також ішлося про потреби сил оборони України в забезпеченні військовою технікою та боєприпасами", – йдеться в заяві Єрмака.
Він додав, що на зустрічі також розглянули питання захисту української критичної інфраструктури, яка надалі перебуває під ворожими обстрілами.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...