В ЄС готують новий варіант нафтового ембарго проти Росії, названо дату та особливість

Європейський Союз готує "урізаний" варіант нафтового ембарго, який зачепить лише постачання морем. Таке ембарго можуть ухвалити до кінця травня, "урізаний" варіант погоджують для того, щоб переконати підтримати обмеження Угорщини. Про це йдеться у матеріалі Reuters, передають Патріоти України.

Санкції могли ухвалити ще кілька тижнів тому, проте їх заблокувала Угорщина. Вони не просто відмовляються від тих обмежень, які зачеплять їхню економіку, а й продовжують стверджувати, що всіляко намагаються не втручатися у війну.

"Це затримало реалізацію інших елементів пакету санкцій: відключення найбільшого російського банку Сбрєрбанк (SBMX.MM) від системи обміну повідомленнями SWIFT, заборону російських мовників на в'їзд до ЄС та додавання нових осіб до списку осіб, активи яких заморожені і хто не може в'їхати в ЄС", – йдеться у публікації.

Опозиція Угорщини нафтовому ембарго загрожує перетворити саміт наступного тижня на піар-катастрофу, оголивши роз'єднаність усередині ЄС, заявили офіційні особи. "Було б принизливо взагалі не обговорювати санкції через відсутність угоди або повністю зняти частину пакету, що стосується нафтового ембарго, лише для того, щоб проштовхнути інші елементи", – заявив один із представників ЄС.

Російські загарбники ракетним ударом в Харкові зруйнували школу

понеділок, 4 липень 2022, 11:43

Сьогодні, 4 липня, о четвертій годині ранку російські окупанти завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова. Вибух знищив загальноосвітню школу. Наразі рятувальники розбирають завали. . Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгуб...

Вставляв цвяхи в ніс: Окупованим містом під Харковом призначили керувати... учасника "Україна має талант"

понеділок, 4 липень 2022, 11:15

В окупованій російськими військами місті Балаклія Харківській області посаду заступника керівника місцевої окупаційної адміністрації обіймає Сергій Агарков, колишній учасник проєкту "Україна має талант". Чоловік відомий вміннями йоги: може помістити цв...