ЄС не визнає російські вибори до Держдуми в Криму, а США - повністю через масові фальсіфікації Кремля

В Єврокомісії прийшли до висновку, що вибори в Росії 19 вересня відбувалися з численними порушеннями, тому вирішили не визнавати їх результати в анексованому Криму. Про це заявив на брифінгу представник Єврокомісії Петер Стано.

«ЄС вірить у важливість вільних і чесних виборів, де б вони не відбувалися. Протягом останніх кількох днів ми бачили, що вибори в Держдуму і регіональні вибори проходили в атмосфері залякування критиків і незалежних голосів, без визнаних міжнародних спостерігачів», — цитує спікера Європейська правда.

За словами Стано, при ухваленні рішення було прийнято до відома інформацію надійних джерел, які повідомляли про низку серйозних порушень під час голосування — тиск на опозицію, громадянське суспільство активістів і правозахисників.

Спікер також заявив про стурбованість тим, що жителям непідконтрольних Києву українських територій в Донбасі видавали російські паспорти, щоб вони голосували на цих виборах.

«Це суперечить Мінським угодами», — констатував він.

У свою чергу в Державному департаменті США вирішили не визнавати вибори в Держдуму РФ через відсутність вільного і справедливого судочинства.

«Ці дії суперечать зобов'язанням Росії, в тому числі по Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, а також її зобов'язаннями перед ОБСЄ та іншими міжнародними і регіональними органами», — цитує прес-службу Держдепу РБК-Україна .

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.