ЄС не визнає вибори президента Білорусі і запроваджує санкції

Українська влада поставлена у делікатну ситуацію. Зеленському важку буде догодити обом сторонам: "Мордору Плюс" - "Тайожному союзу" та колективному Заходу.

Європейський Союз не визнає результати виборів президента у Білорусі, і починає роботу над запровадженням санкцій за фальсифікацію виборів і насильство по відношенню до протестуючих. Про це повідомив у мікроблозі Twitter віце-президент Європейської комісії, високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель за підсумками відеоконференції міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, передають Патріоти України.

"Білорусь: ЄС не визнає результати виборів. Починається робота над введенням санкцій проти тих осіб, які відповідальні за насильство і фальсифікацію", - підкреслив Боррель.

Як йдеться у заяві Ради ЄС за підсумками засідання, вибори у Білорусі не були вільними та справедливими: "Євросоюз вважає результати виборів сфальсифікованими і тому не визнає їх у тому вигляді, в якому вони були представлені Центральною виборчою комісією Білорусі".

Міністри ЄС закликали білоруську владу "припинити непропорційне і неприйнятне насильство по відношенню до мирних демонстрантів". Також у ЄС підтвердили намір ввести санкції проти осіб, "відповідальних за насильство, репресії і фальсифікацію результатів виборів". "Робота над додатковими списками в рамках існуючих санкцій щодо Білорусі почнеться негайно", - йдеться у заяві.

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...