ЄС жорстко відреагував на "вирок" Чубарову

Рефат Чубаров

Після того, як окупаційний «суд» в Криму заочно засудив українського депутата Рефата Чубарова до великого штрафу і шести років ув'язнення, в Євросоюзі заявили, що вважають і суд, і судовий процес незаконними, а звинувачення — політично вмотивованими.

«Європейський Союз не визнає незаконну анексію Кримського півострова Росією і тому не визнає зараз і в майбутньому не визнає цей «вирок» незаконного суду. Вирок Чубарову є серйозним порушенням прав людини і ще один приклад переслідування кримськотатарської громади російською «владою», — йдеться в заяві Європейської служби зовнішніх зв'язків.

Переслідування лідера Меджлісу кримськотатарського народу Європа вважає зайвим доказом проблем з правами людини в окупованому Криму.

Сам Чубаров сподівається, що авторів вироку чекає відплата: «Справжні злочинці — ті, хто в складі російських окупаційних судів на території тимчасово окупованого Криму, незаконно судить громадян України… Нехай ніхто не сумнівається, злочинців покарання наздожене набагато раніше, ніж вони цього хотіли б».

Нагадаємо, в окупованому Криму Чубарова засудили за «справу 26 лютого». Тоді кримські татари і проукраїнські активісти вийшли на масовий мітинг проти захоплення кримського парламенту і російської окупації півострова Крим.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...