
НАТО є гарною концепцією в інтересах США, але кожен партнер у цьому альянсі має нести "свою ношу". Про це заявив державний секретар США Марко Рубіо в інтерв'ю The Free Press, опублікованому 23 квітня. За його словами, практично кожен американський президент протягом минулих 25 років нарікав на те, що партнери з Альянсу "роблять не досить", передають Патріоти України.
"НАТО – це добре, поки він є справжнім оборонним альянсом, а не союзом США й купи молодших партнерів, які не вносять своєї справедливої частки", – сказав Рубіо. На думку держсекретаря, коли країни витрачають 1% свого ВВП, це "не альянс, а залежність". Також він обурений, що деякі країни не інвестували у власну оборону майже 30 років. Водночас він виділив Польщу, яка "робить більше, ніж потрібно".
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...