Європа не продемонструвала, що буде битися з Путіним до кінця, - політолог

Європа не продемонструвала, що вона готова битися з Володимиром Путіним до кінця. Тому ЄС сьогодні має моральну провину перед Україною. Про це розповів політолог Микола Давидюк, передають Патріоти України.

Він каже, що українці в свою чергу потом і кров'ю довели, що вони – центр і серце Європи. Він пояснює, що в ЄС сьогодні є моральна провина перед Україною. "Адже коли Путін нас обстрілював, вони давали йому по мільярду доларів щодня", – зауважив політолог.

Давидюк наголосив, що німці кажуть, що в Україні корупції багато. "Вибачте мене, але за “Північний потік-2” в кишені гроші йшли не німецькій бізнес-еліті? Це не політична корупція? Не наживання на диктатурі? Ви самі фінансуєте ворога, який вбиває дітей", – каже він.

Політолог вважає, що Європа має нам допомогти. "Нас обстрілюють, в тому числі, і по їхній вині. Нас обстрілюють в спини, щоб до них не долітало. Якщо впадемо ми – далі буде Польща, Прибалтика, Німеччина, Франція, і все, закінчилася ваша європейська історія", – заявляє Давидюк.

За його словами, проблема в тому, що європейці забули, для чого створювався Європейський Союз – щоб не було війни між Францією і Німеччиною. "І сьогодні ці країни можуть вирішити війну Росії, забравши Україну в ЄС. Так вони посилять себе і нас", – додав політолог.

Джерело: 24 канал

Росіяни змінили тактику ракетних ударів і обрали нові цілі: Експерт розповів, які об'єкти у найбільшій небезпеці

вівторок, 28 березень 2023, 15:22

Енергетичний терор окупантів не вдався, тому вони вибрали нові цілі для атак. Головний редактор військового порталу Defence Express Олег Катков вважає, що найближчим часом окупанти будуть бити по стратегічних об’єктах, нафтосховищах, гідроспорудах та ц...

"Ми зробили висновки після Бахмута": Жданов оцінив шанси РФ захопити Авдіївку

вівторок, 28 березень 2023, 14:59

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що шанси захопити Авдіївку в Росії набагато менші, ніж шанси взяти Бахмут. У коментарі для ТСН.ua Жданов зазначив, що Україна "зробила висновки" після Бахмута, передають Патріоти України. Тому в випадку з Авдіївко...