Європа не продемонструвала, що буде битися з Путіним до кінця, - політолог

Європа не продемонструвала, що вона готова битися з Володимиром Путіним до кінця. Тому ЄС сьогодні має моральну провину перед Україною. Про це розповів політолог Микола Давидюк, передають Патріоти України.

Він каже, що українці в свою чергу потом і кров'ю довели, що вони – центр і серце Європи. Він пояснює, що в ЄС сьогодні є моральна провина перед Україною. "Адже коли Путін нас обстрілював, вони давали йому по мільярду доларів щодня", – зауважив політолог.

Давидюк наголосив, що німці кажуть, що в Україні корупції багато. "Вибачте мене, але за “Північний потік-2” в кишені гроші йшли не німецькій бізнес-еліті? Це не політична корупція? Не наживання на диктатурі? Ви самі фінансуєте ворога, який вбиває дітей", – каже він.

Політолог вважає, що Європа має нам допомогти. "Нас обстрілюють, в тому числі, і по їхній вині. Нас обстрілюють в спини, щоб до них не долітало. Якщо впадемо ми – далі буде Польща, Прибалтика, Німеччина, Франція, і все, закінчилася ваша європейська історія", – заявляє Давидюк.

За його словами, проблема в тому, що європейці забули, для чого створювався Європейський Союз – щоб не було війни між Францією і Німеччиною. "І сьогодні ці країни можуть вирішити війну Росії, забравши Україну в ЄС. Так вони посилять себе і нас", – додав політолог.

Джерело: 24 канал

Генсек НАТО отримав заявку України на пришвидшений вступ до Альянсу, - заступник глави ОПУ

середа, 5 жовтень 2022, 0:35

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг отримав через дипломатичні канали заявку України на членство в Північноатлантичному Альянсі за прискореною процедурою, яку минулого тижня підписали президент, прем’єр і голова Верховної Ради. Про це на брифінгу...

"Граничну ціну на нафту включено": В ЄС погодили нові санкції проти РФ

середа, 5 жовтень 2022, 0:28

Представники держав Європейського Союзу досягли попередньої домовленості щодо нового пакету санкцій проти Росії через її війну з Україною. Зокрема й щодо обмеження ціни на російську нафту, проти чого раніше виступали Греція, Кіпр і Мальта. Про це повід...