Європа сама сприяла цій війні: Росія вбиває українців зброєю, яку отримала від Франції в обхід санкцій у 2015 році, - Подоляк

Російська Федерація застосовує проти України озброєння, яке отримало роки тому в обхід санкціям. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк показав цивільних, яких вбили з французького озброєння, передають Патріоти України.

"Маленьке авто французької марки. Сім'я, що намагалася евакуюватися, але була вбита по дорозі нелюдами з Росії. Була вбита, як встановлено зараз, із французької зброї, проданої в обхід санкцій у 2015-му. Кожен у ЄС, хто намагається загравати з Росією, має бачити результат своїх дій", - пише Подоляк.

Цивільних було вбито з БМД-4, яку пізніше захопили наші захисники в якості трофея. Бойова машина вироблялася й стала на озброєння у 2015-2016 роках, вже після того, як на Росію наклали відповідні санкції, які забороняли продавати агресору військові технології.

Москва знову переживає масовану атаку дронів - Собянін (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 7:36

Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 червня

понеділок, 22 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: