Російська Федерація застосовує проти України озброєння, яке отримало роки тому в обхід санкціям. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк показав цивільних, яких вбили з французького озброєння, передають Патріоти України.
"Маленьке авто французької марки. Сім'я, що намагалася евакуюватися, але була вбита по дорозі нелюдами з Росії. Була вбита, як встановлено зараз, із французької зброї, проданої в обхід санкцій у 2015-му. Кожен у ЄС, хто намагається загравати з Росією, має бачити результат своїх дій", - пише Подоляк.
Цивільних було вбито з БМД-4, яку пізніше захопили наші захисники в якості трофея. Бойова машина вироблялася й стала на озброєння у 2015-2016 роках, вже після того, як на Росію наклали відповідні санкції, які забороняли продавати агресору військові технології.
Маленьке авто французької марки. Сім'я, що намагалася евакуюватися, але була вбита по дорозі нелюдами з Рф. Була вбита, як встановлено зараз, із французької зброї, проданої
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...