Європа сама сприяла цій війні: Росія вбиває українців зброєю, яку отримала від Франції в обхід санкцій у 2015 році, - Подоляк

Російська Федерація застосовує проти України озброєння, яке отримало роки тому в обхід санкціям. Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк показав цивільних, яких вбили з французького озброєння, передають Патріоти України.

"Маленьке авто французької марки. Сім'я, що намагалася евакуюватися, але була вбита по дорозі нелюдами з Росії. Була вбита, як встановлено зараз, із французької зброї, проданої в обхід санкцій у 2015-му. Кожен у ЄС, хто намагається загравати з Росією, має бачити результат своїх дій", - пише Подоляк.

Цивільних було вбито з БМД-4, яку пізніше захопили наші захисники в якості трофея. Бойова машина вироблялася й стала на озброєння у 2015-2016 роках, вже після того, як на Росію наклали відповідні санкції, які забороняли продавати агресору військові технології.

Дають ворогу по зубах: Українські далекобійні дрони-камікадзе стали головним козирем ГУР у глибоких ударах по Росії, - Politico

понеділок, 22 червень 2026, 6:24

Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...

Облави воєнкомівців на чоловіків у Пензі: В Росії визнали, що впроваджують "бусифікацію"

понеділок, 22 червень 2026, 6:05

Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...