Європа видихнула з полегшенням. З небезпечним трампізмом покінчено: НАТО - це не "охорона союзників за гроші", - Байден

Президент США Джо Байден, на відміну від свого попередника, підтвердив прихильність Штатів колективному захисту Альянсу.

Джо Байден на саміті Великої сімки

США не розглядають НАТО як "охорону союзників за гроші", головне завдання Альянсу - захист назв країн і підтримка безпеки, заявив на прес-конференції за результатами саміту Великої сімки в британському графстві Корнуолл президент США Джо Байден, передає CNN.

"Ми більше не розглядаємо НАТО як захист (союзників) за гроші. Ми вважаємо, що НАТО важливо для нашої здатності підтримувати загальну безпеку", - сказав Байден.

Він також підтвердив прихильність США колективного захисту Альянсу. "Я хочу, щоб вони знали, що ми вважаємо 5 статтю в статуті НАТО священним обов'язком", - уточнив американський президент.

"Я незабаром поїду до Брюсселя, де пройде саміт НАТО. Багато хто з присутніх тут зберуться там за столом переговорів", - додав він.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...