Добити режим Х**ла: Європарламент пригрозив жорстко покарати РФ за агресію проти Україні - можуть від'єднати від SWIFT і зупинити "Північний потік-2"

У Європейському парламенті підготували проєкт резолюції на випадок продовження російської агресії в Україні, в якому міститься заклик до від'єднання РФ від SWIFT і зупинки "Північного потоку-2". Відповідний документ, який також передбачає відмову від російських нафти і газу, внесено до Європарламенту, передають Патріоти України.

У резолюції йдеться про те, що за нинішній рівень відносин між Росією і ЄС відповідальна саме Москва. В ЄП закликають Кремль припинити практику невиправданого нарощування військових сил для створення загроз сусіднім країнам.

Ще одним пунктом проєкту стала пропозиція ввести санкційний режим за корупційні злочини та додати в список російських олігархів.

Під час виступу глава зовнішньополітичної служби ЄС Жозеп Боррель заявив, що Росія прагне до посилення конфронтації з Євросоюзом. Він закликав Брюссель бути готовим до ускладнень відносин із Москвою. Резолюцію мають ухвалити в четвер, 29 квітня, за підсумками пленарної сесії.

Хіти тижня. Візуальні попередження, про вогонь на враження виявились застарілими: Мережу вразило кладовище літаків і вертольотів під Запоріжжям (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 3:00

Колись ретельно охороняєма військова частина стала базою-привидом в модерній Україні. Спочатку блогери боялися, що там є якась охорона, але обгороджування вже давно зламане і на покинутому місці крім радянської авіатехніки нікого немає. Кладовище літак...

"Путин стареет, рядом остался только сумасшедший Лукашенко": Професор Зубов розповів про головні проблеми кремлівської еліти (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 22:44

Режим президента Росії Володимира Путіна знаходиться в дуже незавидному положенні. Саме цим пояснюються закручування гайок усередині країни і зовнішньополітичні провокації на зразок хамській статті замголови Радбезу РФ Дмитра Медведєва про Україну. Так...