"Євросоюз змінив риторику з "замирення" на майже нетерпляче очікування, коли вже Росія впаде", - Голобуцький

"Кремль не дарма почав перейматись перспективами знищення росії - тепер і Євросоюз змінив риторику з "замирення" на майже нетерпляче очікування, коли вже росія впаде", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Головний європейський дипломат Жозеп Боррель знущально підкреслив цей момент в одній з останніх заяв: "Якщо правда, що росія втратила 15% своїх військ на початку війни, це світовий рекорд із втрат армії, що вторглася в країну. ...Сьогодні ми обговорюємо, чи чинить опір Росія. Ми використовуємо слова "чинити опір" для Росії. Ми не знаємо, скільки ще Росія зможе чинити опір Україні, вона зазнала великих втрат. Росія втратила неймовірну і приголомшливу кількість військової техніки".
Тобто, для Європи вже Україна - сильна сторона, котрій належить воєнна ініціатива. І Європа свідомо обрала саме таку позицію - та має намір робити все для збереження за Україною ініціативи і спроможності знищити росію.
Той же Боррель прямо, цим разом без дипломатичних формулювань, заявив сьогодні: "ЄС не дасть Україні лишитись без зброї". Навіть Макрон пообіцяв "продовжити й збільшити постачання зброї найближчими днями й тижнями".
Отже, Європа нарешті дійшла висновку, що така росія їй заважає, небезпечна (ніхто не випускає з ока ймовірність застосування тактичної ядерної зброї сцарем) і надто дорого коштує.
Тому ситуація з "Азовом", звісно, прикра. І цілком може стати ще гіршою найближчими днями: перелякані свині з "Ґосдуми" в паніці таки хочуть заборонити обмін цих полонених і легітимізувати катування та вбивство наших героїв. Але "Азов" дав нам змогу переломити ситуацію на нашу користь.
На сьогодні всі розмови - про час контрнаступу ЗСУ, про період, який знадобиться нашим бійцям для звільнення всіх окупованих територій. Ніяких "компромісів", "замирення", тим більше - поступок росії. Всі впевнені в нашій перемозі.
Тому й ми маємо бути в цьому впевнені - і не піддаватись відчаю через точкові програші. Війну ми виграємо. І навіть бій за "Азовсталь" по факту виграв саме "Азов" - бо було досягнуто всіх поставлених реалістичних цілей і навіть трохи - нереальних, але здійснених.
Їх захопили переможцями, а не переможеними.
--
Ну і так: в нас ніде не ділись ССО. Побачимо, чи довго лапотні садисти тішитимуться".

Посол повідомила, як швидко США передадуть допомогу Україні після голосування в Конгресі

субота, 20 квітень 2024, 12:22

США за короткий період можуть перейти до постачання Україні озброєнь після ухвалення відповідного закону в Конгресі. Про це заявила посол України в США Оксана Маркарова в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. «Від моменту підпи...

"Скажу вам, локально, що бачу": Військовий прокоментував заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році

субота, 20 квітень 2024, 11:30

Військовослужбовець Євген Ієвлєв, який зараз перебуває на Горлівському напрямку, закликає до стриманості у заявах про можливий контрнаступ Збройних сил України 2025 року. Про це він сказав в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України. "Я вважаю, що...