
Попри збиття балістики під час атаки Росії 18 січня у Києві є серйозні руйнування. У Повітряних силах дали пояснення, чому так сталося. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням ексклюзивний коментар начальника управління комунікацій командування Повітряних сил Юрія Ігната, передають Патріоти України.
"Балістичні ракети вкрай складні цілі для перехоплення. Обидві ракети, які атакували Київ, були збиті", - розповів він. За словами Ігната, одна з них була збита на невеликій висоті, тому можуть бути наслідки і від вибухової хвилі під час бойової роботи.
Як додав військовий, попри збиття, фрагменти збитих ракет не можуть зникнути в повітрі, вони обов’язково упадуть на землю.
"І, на жаль, теж можуть завдавати серйозних наслідків на землі, оскільки бойова частина ракети може здетонувати вже після її збиття.Таке трапляється", - зазнчив представник Повітряних сил. Тому, як зазначив Ігнат, важливо дотримуватися заходів безпеки.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...